Seminaras?

Penkios paskaitos ir egzaminas? Penkios dienos seminaro nuo 9:45 ryto iki 15:30 dienos? Jei neturi jokių pagrindų, tau gali būti per sunku? Taip taip… Tokiomis frazėmis mus bandė išgąsdinti ir atbaidyti, o gal morališkai paruošti „International Marketing“ dėstytoja.  Toks paskaitų pobūdis vadinamas seminaru.  Iš tikrųjų viskas nebuvo taip blogai, kaip skamba iš pradžių.

Pirmos paskaitos pradžioje dėstytoja paklausė kiek gi čia užsieniečių ir iš kur jie atkeliavę. Mūsų nelabai nustebino, tai, kad ji negalėjo ištarti žodžio „Lithuania“. Iš pradžių juokavome, kad ji iš viso nežino, kad tokia šalis egzistuoja. Savo pavyzdžiuose ji visuomet vartojo kitų, paskaitoje esančių studentų gimtines, bet niekada mūsų Lietuvos. Tai mus kiek nuliūdino… Bet situacija pasikeitė, kai po savaitės dėstytoja priėjo prie mūsų ir pareiškė – „Now I can pronounce your country – Lithuania. It took me one week to manage it“, juokavo jinai. Tai mus pralinksmino, galbūt jai ir buvo sunku ištarti tą pavadinimą.

Galų gale šį penktadienį mūsų laukia pirma egzamino dalis – prezentacija ir referatas.  Grupelėje studentų turėjome pasirinkti produktą arba paslaugą, kuriuos įvedame į visiškai kitokios kultūros šalį. Tikiuosi prezentacija pasiseks ir galėsime užsidėti varnelę prie šio modulio.  :)