5 keisčiausi faktai apie Izraelį

  • Žmonės ten turi šiek tiek kitokius pirkimo įpročius, viską perka urmu…Neteko apsilankyti parduotuvėje, kurioje rastume krepšelius, visur vien vežimai, o ir šie gerokai didesni nei mums įprasta. Tad atėjus į parduotuvę nusipirkti tik pieno būsi nužiūrėtas ir labai nesuprastas, o ir eilėje prastovėsi 45+min.
  • Eilės, eilės visur ir visada…Tiesa, ties klientų aptarnavimu reiktų smarkiai patobulėti, nes eilės tavęs lauks visur, nesvarbu ar parduotuvėje, ar banke, ar pašte, ar valgykloje..tiesiog, visur..Rekordas- 4 valandos laukimo banke. Ši problemėlė egzistuoja dėl to, nes niekas ten neskuba, visiškai įprasta ir normalu, jei pardavėja beskanuodama tavo prekes iššsitrauks telefoną, atrašys į žinutę ar tiesiog pradės kalbėtis su drauge..
  • Kačių karalystė, jei esi kačių mylėtojas/a, Izraelis tikrai tau patiks! Katės, kačiukai ir katinai visur kur pažiūrėsi, prireikė kelių savaičių kol įpratom prie naktinių kačių fight clubo susirinkimų…Tiesa, šerti benames kates yra uždrausta įstatymo, gali užsitraukti net baudą!
  • Shabbatas. Prie šio reikalo buvo sunkiausia įprasti. Shabbatas- tai jų įprastos atostogos (poilsio deinos), kurios prasideda nuo penktadienio saulėlydžio ir trunka iki šeštadienio saulėlydžio, šiuo laiko tarpu NIEKAS nedirba, aha, visiškai niekas, net viešasis transportas nustoja važinėti, miestas būna tarsi išmiręs…Tad visada reikia labai pasisikaičiuoti ir susidelioti kelionę taip, kad neįstrigtum kitam mieste ar neliktum nevalgęs. Tiesa, šios kassavaitinės šventės esmė ir tikslas labai gražus, tai yra laikas skirtas būti šeimai drauge.
  • Sekmadienis- įprasta darbo diena. Visuomet pasimesdavome tarp dienų, kuomet sekmadienį žygiuoji į paskaitas jautiesi tarsi pirmadinį, tai savaitės dienuose taip gaudytis ir neįpratom..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>