TOP 3 kelionių kryptis ir patarimai Izraelyje:

1. Tel Avivas- miestas pilnas visko, miestas, kuris niekada nemiega, miestas, kuriame surasi draugų, išmoksi žaisti pliažo tinkinį ir skruosti bangas bangliente, miestas, į kurį dar tikrai grįšim! Taigi, rekomenduojame apsilankyti nuostabiausioje pakrantėje, kuriuoje papludimių pasirinkimas kaip maximoje ledų! Tiesa, mūsų mėgstamiausi buvo Gordon ir Fishermead paplūdimiai, pastaruosiuose gali ne tik pagulinėti, bet aktyviai praleisti laiką! Būtina aplankyti ir Jaffa old town‘ą, mažas, bet labai dailus senamiestis šalia jūros pakrantės. Žinoma, koks vizitas Tel Avive jei negali pasigirti,kad ragavai falafelių, o jų siūlome paskanauti garsiajame Carmel market‘e, didžiausiame ir spalvingiausiame turguje ir be abejonės nepraleisti naktinių linksmybių, nesvarbu kokia savitės diena Tel Avivas tikrai nemiegos!
  2. Negyvoji jūra. Ši vieta turi ne tik sūriausią vandenį, bet tai yra ir žemiausia vieta visoje žemėje!Ne tik pasimėgausite neįprastu gulėjimu/plūduriavimu vandenyje, bet nusipirkus purvo galima ir visus SPA ritualus atikti. Tiesa, mūsų rekomendacija apislankyti ten iki karčių sezono (birželio-rūjpjūčio), nes karčių sezono metu ne tik į vandenį, kaip į pačia karčiausią vonią brendi, bet ir ant smėlio basomis nepastovėsi, nes grės trečio laispnio nudegimas,o jei užsibūni ant saulės, saulės smūgis garantuotas…
  3. Jeruzalė. Izraelis šalis pilna kontrastų, nuo laisve kvepiančio Tel Avivo iki religija ir konservatyvumą pabrėžiančios Jeruzalės. Taigi, Jeruzalė švenčiausias miestas, kurį aplankyti būnant Izraelyje yra privaloma, nesvarbu, koks tavo tikėjimo laipsnis. Tiesa, mus nustebino tuo, kad visur pagrinde turgus, turgus susimaišęs su šventais obejktais, tad einant šventu maršrutu gali sustoti ir nuspirkti porą suknelių ar bandelių..Mūsų rekomendacija, nevykti per žydų atostogas, nes bus labai daug žmonių bei prieš vykstant susižiūrėti darbo laikus, kad viski objektai tikrai dirbtų ir netektų nusivilti.