Apie Misiją!

Jau trečius metus iš eilės VGTU studentai, vykstantys studijoms pagal Erasmus programą, kuria blogą, kuriame talpina savo nuotraukas, video ir kitą naudingą informaciją, taip skatindami visus VGTU studentus naudotis mainų programų teikiamomis galimybėmis.
Pirmaisiais metais Misiją Erasmus vykdė du AGAI studentai Edgaras Parasockis ir Edvardas Ubis, vėliau ją perėmė buvęs ESN VGTU prezidentas Dainius Saržickas, 2014 m. rudens semestro metu tradiciją tęsė VVF 2 kurso studentas Paulius Subačius, o tų pačių metų pavasarį estafetę perėmė I kurso magistrantūros studentė iš AIF Justina Simonaitytė. Sekanti misijos nešėja – trečiakursė KIF studentė Raimonda Drungilaitė. Raimondą galite sekti facebook’e!
Šiais metais – 2017 m. rudenį į saulėtąją Jordaniją iškeliauja II kurso magistrantūros studentas iš ISIfm-16 Justinas Indrašius. Sekite Justiną facebook’e ir pamatykite kaip jam sekasi svetur!    

Taip pat siųskite savo mintis, idėjas, ką jūs norėtumėte pamatyti, išgirsti, sužinoti, stengsimės išspausti 120% iš galimybės, tapus ERASMUS studentais!
misijaerasmus@gmail.com

D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>