Kas mes?

PIRMOJI MISIJA ERASMUS (2013 ruduo)

Taigi, kas gi tie ERASMUS’iniai studentai kurių blogą dabar vartai?!

Edgaras ir Edvardas antro kurso VGTU studentai studijuojantys orlaivių pilotavimo programą Antano Gustaičio aviacijos institute. Abu veiklūs, nebijantys iššūkių, dalyvauja VGTU studentų atstovybės veikloje. Mintis pasinaudoti šia mainų programa kilo pavasarį kai tik gavome kvietimą iš mūsų kuratorių. Susitvarkius visus reikiamus dokumentus, sekmingai praėjus atranką ir kibus į pavasario sesijos teikiamus malonumus Edvardui kilo mintis. Mintis parodyti visiems Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentams kas tai per daiktas, ta ERASMUS mainų programa ir parodyti, jog tai ne vien tik linksmybės ir grįžimas namo su akademinėmis skolomis bei dideliu minusu sąskaitoje.

Pagrindinis tikslas parodyti kaip išnaudoti šią vieną kart gyvenime pasitaikančia galimybę tapti ERASMUS studentu ir išspausti iš jos 120%! Priaugti profesinio svorio kuris bus vertinamas dėstytojų bei būsimų darbdavių. Pakeliauti, sužinoti daugiau apie kitas šalis bei jų kultūrą. Susirasti draugų užsienyje, o gal net ir užmegsti naudingų pažinčių!

Susidomėjai ERASMUS studijomis?! Tada spausk čia ir sužinok daugiau!

 

Edvardas UbisEdvardas Ubis

Žmonės dažniausiai mane mato darantį darbą, o ne stovintį  ir pasakojantį  kaip padarysiu tą darbą. Niekada nebijojau naujų išukių, bei naujovių, bet visgi  širdyje jaučiu, jog esu vienišas keliautojas. Visada esu aktyvus mane dominančioje srityje. Daug metų dalyvavau Šaulių sąjungos veikloje, ten buvau aktyvus, fiziškai pajėgus ir iniciatyvus, tai matė visi. Įvairiausiose žygiuose, bei kursuose stengdavausi iš visų jėgų.  Daugelis tikėjosi,  jog siesiu savo ateitį su Lietuvos kariuomėne,  tačiau viskas pasikeitė, kai apsilankiau aviacijos šventėje savo gimtąjame mieste, Telšiuose. Pamatęs stulbinančius aparatus dangaus skliaute pasakiau sau -  Aš taip pat noriu būti ten! Sėkmingai įstojau į Antano Gustaičio aviacijos institutą, kur sutikau daug žmonių kurių akyse taip pat dega aistra ir noras pakilti į orą. Jie mane dar labiau įkvėpė siekti tikslo. Šitaip nusprendžiau dalyvauti ERASMUS mainų programoje.  Kadangi nesiskundžiu kūribingumu, galiausiai mano galvoje gime mintis, jog vertėtų visiems studentams neapsisprendžiantiems ar dalyvauti šioje mainų programoje parodyti , kaip iš tikro viskas vyksta.  Taigi dabar sėdžiu Tartu mieste ir rašau jums šį aprašyma apie save. Tikiuosi, jog per ateinančius puse metų sugebėsiu įgivendinti tai, kas sukasi mano galvoje ir nudžiuginsiu jus! :)

Edgaras Parasockis Edgaras

Esu Vilnietis, 2010 metais baigiau Vilniaus Minties gimnaziją. Esu laimingas nes jau dešimtoje klasėje žinojau, jog noriu tapti lakūnu. Tada prasidėjo ieškojimai kaip tą pasiekti. Pirmąją mokinio licenciją gavau 2008 metais, kai pradėjau sklandytojų rengimo kursą Vilniaus Aeroklube. Matyt buvau per didis svajotojas, kai reikėjo ruoštis valstybiniams egzaminams, nes tai buvo vienintelis dalykas kuris mane sulaikė nuo tapimo AGAi studentu. Kartu teikiau prašymą į Lietuvos Karo Akademiją, taip pat orlaivių pilotavimo studijas, nes kitur tiesiog nenorėjau. Sekanti licencija kurią laikiau savo rankose – Privataus Piloto Licencija (PPL).

Per tuos 3 metus nuo mokyklos baigimo iki dabar, jau esant AGAI ERASMUS studentu, studentų atstovybės nariu, stengiuosi pasiekti kuo daugiau. Daugybė naudingų pažinčių, mokymų, skrydžių įvairiais orlaiviais, simuliatoriais, darbas aviacinėje kompanijoje. Nemažai iššūkių kurie iš pat pradžių atrodė neįveikiami, vienas jų 2013 metų vasarą suorganizuotas aviatorių dviračių žygis pagerbiant žymius Lietuvos lakūnus S. Darių ir S. Girėną. Remėjų ieškojimas, planavimas ir visi kiti dalykai su kuriais niekada nebuvau susidūręs anksčiau. Taip pat netikėtai nusišypsojus fortūnai tapau vienu iš Cranfield Aerospace Experience konkurso nugalėtoju.

O dabar jau esant aviacijos instituto studentu laikas ieškoti naujų iššūkių, bei galimybių išmokti kažko naujo, bei praplėsti savo akiratį. Tad stebėkit mus bloge, facebooke, youtube ir visur kitur kur tik mus surasit, nes kiekvienas turėtų tapti arba sužinoti kas tas ERASMUSAS yra iš tiesų!

ANTROJI MISIJA ERASMUS (2014 pavasaris)

Esu Dainius Saržickas, Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto, Multimedijos ir Kompiuterinio Dizaino trečio kurso studentas. 2014 pavasario semestrą pradedu Ispanijoje, Saragosos mieste, kur šilta, daug emocijų, juoko ir Erasmus studentų. Prie viso to man teko garbė tęsti šį nuostabų projektą – Misija Erasmus.

Esu labai aktyvus ir imlus žmogus. Nuolat užsiemu įdomia veikla (na, bent jau  man ji atrodo įdomi). 10 metų grojau trimitu, taip pat pianinu, mokiausi šokti lindyhop’ą, vaidinau teatro studijoje, organizavau įvairius renginius mokykloje, nuo pirmos klasės ir dabar universitete esu seniūnas, taip pat esu krepšinio teisėjas ir net gi šokau su parašiutu!  Apkeliavau didelę 1479540_10200953362783885_1705886735_ndalį Europos, o tai, ko gero, ir pastūmėjo mane įstoti į ESN VGTU gretas. Iš karto buvau išrinktas Laisvalaikio komiteto vadovu, juo buvau metus ir dabar esu čia, esu Erasmus studentas. Esu socialus, o juk erasmus studentai ir neturėtų ieškoti žodžio kišenėje. Priemė mane į Saragosos Universitetą, Architektūros ir Inžinerijos fakultetą, jau spėjau susipažinti su miestu, kuriame praleisiu pusę metų, tačiau neužbėgsiu įvykiams už akių, pamatysite patys.

Iki greito :)

MISIJA ERASMUS (2015 pavasaris)

Argi nesmagu kiekveiną semestrą matyti išvykstančius studentus į vis skirtingą šalį, su tiek unikalia kultūra, nuostabia gamta bei nuoširdžiomis šypsenomis vietinių veiduose? Tad, nejaugi nei truputi nenorėjai atsidurti šių žmonių kailyje? Jei yra kažkas, kas kirba viduje ir neduoda ramybės, manau tu tikrai tam esi pasirengęs! Savo vienam iš įsimintiniausių gyvenimo nuotykiui – ERASMUS!

11082353_530152990457617_4518143069950283207_oTrumpai apie save. Esu Justina Simonaitytė, Geodezijos pirmojo magistratūros kurso studentė. Viena iš mano didžiausių aistrų yra fotografija. Taip pat esu nuoširdus žmogutis, mėgstu leisti laiką su draugais bei susirasti naujų. Esu aktyvi, priklausau ESN VGTU organizacijai, tad nemažai laiko praleidžiu su užseniečiais ne tik svetur. Mėgstu įšūkius, kurie atskleidžia vis naujas mano asmenybės puses!  Šiuo metu esu išvykusi į Slovėniją, Liublijanos Universitetą, pagal studijų mainų programą – ERASMUS! Pagal šią programą išvykstu jau antrą kartą, pirmą kartą buvau išvykusi į Turkiją, kas paliko neišdildomą ispūdį! Tad turėdama galimybę dar kartelį pasinaudoti šia neįkainojama patirtimi pasiryžau tai padaryti dar kartą! Ir šįsyk savo įspūdžiais dalinsiuos su JUMIS! :)

 

MISIJA ERASMUS ( 2015 m. ruduo )

Esu Raimonda Drungilaitė, studijuoju Kūrybines industrijas ir šį pusmetį būsiu Misijos Erasmus skelbėja iš Lille miesto Prancūzijoje!

Niekada nemaniau, kad gyvenime gali būti tiek daug ir tokių galimybių, tačiau reikia nebijoti, kad reikia domėtis ir tuo naudotis. Aš taip ir padariau. Visada norėjau praleisti daugiau laiko bei patirti ką reiškia mokslas čia, Prancūzijoje. Tai buvo viena mano svajonių ir dabar Erasmus + programos dėka galiu ją pildyti. Tačiau daug nepasakodama tikiuosi, kad savo istorijomis parodysiu jums, kad nereikia bijoti – reikia daryti. Sunku yra visada, bet juk kas nerizikuoja – negeria šampano! Ir savo svajonėmis noriu skątinti jus nebijoti, nes kuo daugiau keliauji ir gyveni, mokaisi – keitiesi ir tu ir dar keiti pasaulį, kuris supa tave :)

IMG_20151018_222703

MISIJA ERASMUS (2016 m. pavasaris)

Sveiki!
Esame Marijus ir Marius, kurie truputį bepročiai ir išvyko į Lenkiją. Esame trečio kurso bioinžinerijos studentai. Taip, Lenkija. Mes pagalvojo, o kodėl ne? Pakeliausim po aplinkines valstybes, mokysimės labai gerame universitete ir turėsime labai daug geros patirties. Kaip vėliau paaiškėjo, mus Lenkija mus ne tik, kad nustebino, bet pribloškė. Ypač Vroclovas. Tai tikras studentų miestas, kuris beje pripažintas gražiausiu Lenkijos miestu ir yra Europos kultūros sostinė.  Galbūt gali pasirodyti, kaip tuščios pagyros, tačiau mūsų pačių požiūris tiek į lenkus, tiek į pačią Lenkiją pasikeitė 180 laipsnių. Jei norite neišleisti labai daug pinigų, susipažinti su galybe studentų iš kitų šalių, pakeliauti, mokytis labai gerame universitete – Vroclovas yra kaip tik ta vieta turėti savo Erasmus studijas.

MISIJA ERASMUS ( 2016 m. ruduo )

Labukas!

Esame Monika ir Aleksandras bei šį semestrą dalinsimės savo įspūdžiais iš Vokietijos miesto Ašafenburgo.  Patys esame antrakursiai iš fundamentinių mokslų fakulteto, studijuojame Informacinių technologijų paslaugų valdymą.

Ašafenburgas gali būti daugeliui iš jūsų negirdėtas, kaip nebuvo girdėtas ir mums. Todėl trumpai apie jį – tai yra nedidelis miestas šalia Frankfurto (40km). Kodėl Vokietija, o ne saulėta Ispanija, Italija? Gal ir nuobodžiai nuskambės, tačiau atvažiavom nevien pasilinksminti, susirasti naujų pažinčių, bet ir paragauti mokslo. O vokiečiai daugeliui žinomi kaip „darbščios bitutės“. Bet neišsigąskit, mes ne moksliukai, kurie dalinsis savo užrašais iš matematikos paskaitų. Supažindinsim jus su vokiečių kultūra, mokslo ypatybėm, aplinkiniais miestais, pačiais vokiečiais, kad besirinkdami Erasmus šalį apsvarstytumėte ir Vokietiją. Tikimės, kad jums bus įdomu ir mes susidraugausim! Iki greito :)